Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ExposeBrowser has a deprecated constructor in /home/atamedicaa/www/libraries/expose/libs/browser.php on line 135
Szkolenia
sobota, 13 07, 2024

Oferujemy Państwu kursy, szkolenia, seminaria, warsztaty, a także doradztwo w tematyce medycznej. Prowadzimy szkolenia zarówno dla personelu medycznego oraz dla klientów indywidualnych mających na co dzień styczność z osobą chorą lub potrzebującą.  Nasza oferta skierowana jest do osób dla których fachowa wiedza i umiejętności praktyczne przyczynią się do poprawienia jakości opieki sprawowanej nad pacjentem lub podopiecznym.

Naszym celem jest również, zwiększenie świadomości społeczeństwa co do ratowania życia ludzkiego. Dlatego też w ofercie znajdziecie państwo kursy pierwszej pomocy z przeznaczeniem dla klientów ośrodków szkolenia kierowców, kadry pedagogicznej placówek oświatowych, zakładów pracy, jak również osób indywidualnych, które chcą posiąść wiedzę i umiejętności medyczne odpowiednie do zastosowania w sytuacjach nagłych.

Wszystkie kursy prowadzone przez firmę Atamedica są certyfikowane, oznacza to, iż uczestnik po ukończeniu danego kursu otrzyma w zależności od ukończonego szkolenia, certyfikat lub zaświadczenie potwierdzające udział w kursie.

Dysponujemy wykształconą i profesjonalną kadrą szkoleniową, która posiada doświadczenie zarówno w pracy z pacjentem jak i doświadczenie w edukacji kadr medycznych. Nasi wykładowcy to osoby czynne zawodowo, które posiadają ogromną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, co niewątpliwie wpływa na jakość kursu i zadowolenie kursantów. W prowadzeniu zajęć większą część naszych zajęć skupiamy na szkoleniu praktycznym dzięki czemu kursant nie otrzymuje „suchej” wiedzy teoretycznej, ale jest przygotowany do działania w zdarzeniach nagłych.

Perfect Everything in Everyway