Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ExposeBrowser has a deprecated constructor in /home/atamedicaa/www/libraries/expose/libs/browser.php on line 135
Rehabilitacja domowa
wtorek, 28 05, 2024

Rehabilitacja domowa skierowana jest do pacjentów, którzy ze względu na stan zdrowia, schorzenia narządu ruchu lub inne ograniczenia ruchowe, nie mogą poruszać się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do placówki rehabilitacyjnej. Rehabilitacja w domu pacjenta, to również doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas oraz wygodę, dla osób które zabiegi rehabilitacyjne chcą odbyć w zaciszu własnego domu, bez konieczności wychodzenia z niego.

Rehabilitacja domowa to także komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Pacjent podczas usług usprawniających świadczonych we własnym domu, nie jest narażony na zmianę otoczenia, czas oczekiwania, problemy z dojazdem do gabinetu. Szczególnie odgrywa to znaczącą rolę w sytuacji rehabilitacji dzieci i osób starszych dla których bliskość otoczenia i obecność rodziny podczas zabiegów wnosi niewymierne korzyści zdrowotne wpływające na przebieg rehabilitacji i zadowolenie pacjenta.

Rehabilitacja domowa to także indywidualne podejście do pacjenta. Podczas świadczenia usług w domu, uwaga rehabilitanta jest skierowana tylko i wyłącznie na jednego pacjenta, co jest trudne do uzyskania podczas rehabilitacji w gabinecie. Dodatkowo daje możliwość zaangażowania najbliższych członków rodziny i wyedukowanie ich w zakresie prawidłowej opieki nad chorym, co w konsekwencji przekłada się na jeszcze większe efekty terapeutyczne.

Proponowane usługi / cennik

Perfect Everything in Everyway