wtorek, 28 03, 2023

Rehabilitacja domowa skierowana jest do pacjentów, którzy ze względu na stan zdrowia, schorzenia narządu ruchu lub inne ograniczenia ruchowe, nie mogą poruszać się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do placówki rehabilitacyjnej. Rehabilitacja w domu pacjenta, to również doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas oraz wygodę, dla osób które zabiegi rehabilitacyjne chcą odbyć w zaciszu własnego domu, bez konieczności wychodzenia z niego.

Rehabilitacja domowa to także komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Pacjent podczas usług usprawniających świadczonych we własnym domu, nie jest narażony na zmianę otoczenia, czas oczekiwania, problemy z dojazdem do gabinetu. Szczególnie odgrywa to znaczącą rolę w sytuacji rehabilitacji dzieci i osób starszych dla których bliskość otoczenia i obecność rodziny podczas zabiegów wnosi niewymierne korzyści zdrowotne wpływające na przebieg rehabilitacji i zadowolenie pacjenta.

Rehabilitacja domowa to także indywidualne podejście do pacjenta. Podczas świadczenia usług w domu, uwaga rehabilitanta jest skierowana tylko i wyłącznie na jednego pacjenta, co jest trudne do uzyskania podczas rehabilitacji w gabinecie. Dodatkowo daje możliwość zaangażowania najbliższych członków rodziny i wyedukowanie ich w zakresie prawidłowej opieki nad chorym, co w konsekwencji przekłada się na jeszcze większe efekty terapeutyczne.

Proponowane usługi / cennik

Perfect Everything in Everyway