Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ExposeBrowser has a deprecated constructor in /home/atamedicaa/www/libraries/expose/libs/browser.php on line 135
Usługi opiekuńcze
sobota, 13 07, 2024

Oferujemy usługi opiekuńcze w domu pacjenta, skierowane do osób które z różnych przyczyn nie mogą samodzielnie funkcjonować w życiu codziennym, a wymagają całodobowej opieki lub wymagają wsparcia w trakcie powrotu do zdrowia. Oferta nasza jest również skierowana do osób które potrzebują pomocy w rekonwalescencji poszpitalnej.

Oferujemy usługi opiekuńcze świadczone przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Opieka domowa jest wyjątkową formą pomocy naszym najbliższym. Pozwala na wykonywanie świadczeń w przyjaznym domowym otoczeniu podopiecznego, miejscu które zna i czuje się w nim bezpiecznie. Wiemy doskonale, że każdy człowiek posiada własne potrzeby i nawyki, dlatego też dobieramy usługi wraz z podopiecznym lub jego rodziną po to aby jak najbardziej indywidualnie dostosować ofertę do oczekiwań i przyzwyczajeń podopiecznego.

W naszej ofercie w zależności od potrzeby znajdziecie państwo opiekę dzienną, nocną, całodobową, jak i krótkotrwałe, zastępcze zajęcie się osobą wymagającą opieki.

Opieka krótkotrwała (opieka zastępcza) - Opieka w domu pacjenta, skierowana do osób które nie wymagają ciagłej obecności opiekuna. Ten rodzaj opieki jest idealną formą wsparcia rodzin, które z różnych względów nie mogą w danej chwili sprawować opieki nad swoimi najbliższymi.   (minimalna ilośc godzin  - 2 godziny).

Opieka całodzienna, nocna, całodobowa - Opieka w domu pacjenta, skierowana do osób, które przez swoje schorzenia wymagają długotrwałego wsparcia i obecności opiekuna. Swiadczymy usługi opiekuńcze w wyznaczonych godzinach, wyznaczonych dniach tygodnia lub całodobowo.

W zależności od potrzeb, usługi opiekuńcze są świadczone przez profesjonalną kadrę medyczną (Opiekunowie medyczni) lub przez Opiekunki posiadające duże doświadczenie w pracy z osobą starszą.

 

 

 

 

Perfect Everything in Everyway